SZKLARNIE

Firma Gameservice S.C. oferuje wysokiej jakości szklarnie wykonane ze stali ocynkowanej i pokryte poliwęglanem komórkowym o grubości 4mm. Od początku naszej działalności słuchamy potrzeb naszych klientów, którzy stają się naszymi przyjaciółmi. Staramy się wykonywać nasze produkty z największą starannością. Wszyscy kojarzymy cieplarnie ze szkłem, alternatywą jest poliwęglan o strukturze plastra miodu. Chcielibyśmy, żeby wydane przez ciebie pieniądze było trafioną inwestycją, która przyniesie pożądane efekty i plony, przy niskim nakładzie finansowym. Wszyscy wiemy jak smakują warzywa kupione w hipermarkecie może czas na swojskie, jeżeli szukasz cieplarni pokrytej poliwęglanem to dobrze trafiłeś.

Standardowa długość oferowanych przez nas szklarni wynosi 3x4m. Istnieje możliwość wydłużenia szklarni o 2m , max. 12m. – konstrukcja szklarni wykonana jest ocynkowanego profilu stalowego – pokryta jest poliwęglanem o strukturze plastra miodu z filtrem UV o grubości 4mm – w skład wchodzą: uchwyty mocujące, zamki, klamki, zawiasy – za dodatkową opłatą możliwe: automatyczne okna (reagują na temp. powietrza)

Poza samą szklarnią, nasza firma oferuje również przygotowanie stóp betonowych, fundamentu drewnianego pod szklarnię oraz montaż.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: tel. 697 333 322