MONTAŻ SMT (SMD + THT)

Nasze usługi w zakresie produkcji elektroniki skupiają się głównie na automatycznym montażu elementów SMD . Posiadamy wysokiej jakości i bardzo elastyczną, zautomatyzowaną linię produkcyjną , która została nabyta w celu spełnienia wymagań jak najszerszego grona klientów. Cała zautomatyzowana linia produkcyjna została zaprojektowana w celu umożliwienia montażu płyt obwodów drukowanych , aż do rozmiarów 400×508 mm, natomiast najmniejszy rozmiar pojedynczych płyt wynosi 51×51 mm.

Zapewniamy profesjonalny montaż SMT (SMD + THT) wraz z kompleksowym zaprojektowaniem i przygotowaniem produkcji. Montaż wykonujemy z powierzonych przez Klientów podzespołów lub kompletujemy je we własnym zakresie w oparciu o specyfikację dostarczoną przez zleceniodawcę.

Specjalizujemy się głownie w zleceniach kontraktowych, ale z powodzeniem wykonujemy również partie próbne oraz prototypowe.
Zakres kompetencji PCB tronic obejmuje:
• w pełni automatyczny jedno i dwu warstwowy montaż SMD
• w pełni automatyczny montaż przewlekany THT
• montaż mieszany
• testowanie gotowych układów
Montaż SMD wykonujemy przy użyciu klejów oraz wysokiej klasy pasty lutowniczej. Stosujemy dwie technologie lutownicze tj. technologię rozpływową oraz na fali.

Na zmontowane układy nakładamy powłoki zabezpieczające w postaci lakierów, silikonów, lateksu oraz innych powłok wskazanych przez Klienta.

Posiadamy kontrakty ze światowymi producentami komponentów elektronicznych, co pozwala nam na bardzo szybką kompletację elementów montażowych oraz uzyskanie bardzo dobrych cen .

Samodzielnie wykonujemy szablony do nakładania pasty lutowniczej co daje nam możliwość bardzo szybkiego uruchomienia montażu.

Profesjonalna kadra , komponenty pochodzące od renomowanych dostawców oraz wysokiej klasy park maszynowy zapewniają naszym Klientom najwyższą jakość produkcji.