O NAS

Firma GAMESERVICE jest jedną z marek skupionych w GAMESERVICE GROUP i ma swoją siedzibę w miejscowości Haczów w Polsce.Zajmuje się produkcją wysoce zaawansowanych technologicznie terminali internetowych oraz produkcją obudów. W swych konstrukcjach wykorzystuje tylko komponenty renomowanych i uznanych na świecie firm. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania dotyczące budowy oraz konstrukcji produktów, posiada również własną, nowoczesną linię do produkcji elektroniki. Wykwalifikowany personel czuwa nad wysoką jakością oferowanych produktów.

Obudowy produkcji GAMESERVICE wyróżnia unikalny design oraz najwyższej jakości polerowana mechanicznie stal nierdzewna. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania dotyczące budowy i konstrukcji terminali. Wszystkie obudowy mogą zostać wykonane według specyfikacji klienta tak by w jak największym stopniu spełniały stawiane przed nim oczekiwania.

Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną, dzięki czemu zapewniamy elastyczność i szybkość realizacji.

Nasze terminale to produkty w pełni konfigurowalne. To nasz klient ustala, w jakiej konfiguracji ma być wykonany, a my zapewniamy wsparcie techniczne i dostosowujemy produkty do rynku, na którym mają się pojawić.

W naszej ofercie znajdują się terminale 1, 2 i 3-monitorowe. Wszystkie produkowane przez nas urządzenia są trwałe, wykonane z materiałów najwyższej jakości i charakteryzują się wysoką funkcjonalnością.