PRODUKCJA TERMINALI I OBUDÓW

Zajmujemy się produkcją wysoce zaawansowanych technologicznie terminali internetowych oraz produkcją obudów. W swych konstrukcjach wykorzystujemy tylko komponenty renomowanych i uznanych na świecie firm. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania dotyczące budowy oraz konstrukcji produktów, posiada również własną, nowoczesną linię do produkcji elektroniki. Wykwalifikowany personel czuwa nad wysoką jakością oferowanych produktów.

Obudowy produkcji GAMESERVICE wyróżnia unikalny design oraz najwyższej jakości polerowana mechanicznie stal nierdzewna. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania dotyczące budowy i konstrukcji obudów jak i terminali. Wszystkie obudowy mogą zostać wykonane według specyfikacji klienta tak by w jak największym stopniu spełniały stawiane przed nim oczekiwania.

Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną, dzięki czemu zapewniamy elastyczność i szybkość realizacji.

Nasze obudowy i terminale to produkty w pełni konfigurowalne. To nasz klient ustala, w jakiej konfiguracji ma być wykonany produkt, a my zapewniamy wsparcie techniczne i dostosowujemy produkty do rynku, na którym mają się pojawić.

W naszej ofercie znajdują się obudowy oraz terminale 1, 2 i 3-monitorowe. Wszystkie produkowane przez nas urządzenia są trwałe, wykonane z materiałów najwyższej jakości i charakteryzują się wysoką funkcjonalnością.