O FIRMIE

O firmie

Firma GAMESERVICE jest jedną z marek skupionych w GAMESERVICE Group swoją siedzibę ma w miejscowości Haczów w Polsce. Zajmuję sie produkcją wysoce zaawansowanych technologicznie automatów hazardowych. W swych konstrukcjach wykorzystuje tylko komponenty renomowanych i uznanych na świecie firm takich jak Mei, Cash Code, JCM, Money Control, Comestero, Mean well. 

Filozofia

Firma postawiła na trzy fundamenty dotyczące budowy i konstrukcji automatu. Pierwszym jest prawidłowe zasilanie, tutaj nie może być oszczędności. W tym celu firma stosuje jedynie zasilacze renomowanych marek, a instalacje poddawane są wielu próbom między innymi na zrywanie złącz orz testom elektronicznym. Jest to najlepszym gwarantem prawidłowego zarządzania energią w automacie. Drugim fundamentem jest akceptor banknotów, który ma działać bezawaryjnie i gwarantować jak najwyższy procent akceptowalności banknotów. Trzeci fundament to odpowiednio dobrany software między innymi takich firm jak Novomatic, Belatra oraz autorski produkt: multigame Champion. Tylko połączenie tych wszystkich czynników według filozofii firmy może stanowić o najwyższej jakości produktu.

Produkcja

Automaty produkcji GAMESERVICE wyróżnia unikalny design oraz najwyższej jakości polerowana mechanicznie stal nierdzewna użyta do produkcji korpusów. Obok kompletnych automatów firma oferuje same korpusy dwu i jednomonitorowe. Wszystkie mogą zostać wykonane według sugestii klienta, tak aby w jak największym stopniu spełniały stawiane przed nim oczekiwania. GAMESERVICE jest też dostawcą kompletnych rozwiązań dla salonów gier i kasyn w postaci Jackpotów, systemów ticket-in ticket-out.