PRECYZYJNA OBRÓBKA BLACH

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

wycinanie laserowe

Wykonujemy cięcie laserowe wykorzystując najnowsze urządzenia oraz systemy programowania i planowania.

gięcie CNC

Usługi gięcia wykonujemy prasą krawędziową ze sterowaniem numerycznym CNC, przeznaczoną do gięcia płaskich blach metalowych. 

spawanie

Prowadzona przez nas spawalnia wyposażona jest w profesjonale stanowiska montażowe. Spajania materiałów dokonujemy przy wykorzystaniu metod MIG/MAG oraz TIG

GAMESERVICE W LICZBACH

1
Projektów rocznie
1 %
skuteczności
1 h
na dobę
o firmie

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania

Firma GAMESERVICE jest jedną z marek skupionych w GAMESERVICE GROUP. Swoją siedzibę ma w miejscowości Haczów w Polsce. Zajmujemy się produkcją wysoce zaawansowanych technologicznie terminali internetowych oraz produkcją obudów. W swych konstrukcjach wykorzystuje tylko komponenty renomowanych i uznanych na świecie firm. Obudowy produkcji GAMESERVICE wyróżnia unikalny design oraz najwyższej jakości polerowana mechanicznie stal nierdzewna.

Firma stawia na nowoczesne rozwiązania dotyczące budowy i konstrukcji terminali. Wszystkie obudowy mogą zostać wykonane według specyfikacji klienta tak by w jak największym stopniu spełniały stawiane przed nim oczekiwania.

NASZE PRODUKTY

Wszystkie produkty dostępne są w sklepie internetowym

Firma GAMESERVICE posiada rozbudowany i nowoczesny park maszynowy.

Jesteśmy w stanie realizować dla Państwa usługi na bardzo wysokim poziomie jakości. Oferujemy usługi spawania, cięcia laserem, gięcia stali nierdzewnej jak również stali węglowej. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej kadry inżynierów oraz certyfikowanych pracowników, którzy od lat gwarantują stały rozwój firmy.