PCB TRONIC

Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu elektroniki użytkowej i przemysłowej.

14 lat działalności w zakresie produkcji elektroniki wystarczyło by nabrać doświadczenia i w pełni zrozumieć potrzeby naszych klientów. Jesteśmy profesjonalistami i do każdego zlecenia podchodzimy w sposób odpowiedzialny, konsekwentnie dbając o wysokie standardy jakości.

Nasza firma oferuje usługi w zakresie produkcji elektroniki, z wykorzystaniem nowoczesnej linii montażowej. Jeśli produkujesz urządzenia elektroniczne i poszukujesz sprawdzonego partnera, zapraszamy do współpracy. Mamy  bogate doświadczenie w zakresie produkcji elektroniki i automatycznego montażu SMD i THT.

MARKA

PCB TRONIC

Pcbtronic posiada wieloletnie doświadczenie w branży elektronicznej i specjalizuje się w montażu kontraktowym z uwzględnieniem najnowszych technologii. Naszymi klientami są krajowi i zagraniczni producenci elektroniki użytkowej ,automatyki przemysłowej oraz producenci urządzeń z branży ,,gamingowej’’.

Polityka firmy zakłada pełną otwartość dla kontrahentów którzy z nami współpracują ,mają możliwość korzystania z najnowszych technologii wdrożonych w naszym parku maszynowym oraz pomocy inżynierów przy optymalizacji kosztów produkcji.

O NAS

Firma PCB Tronic jest kompleksowym dostawcą rozwiązań z zakresu elektroniki użytkowej i przemysłowej. Wykwalifikowany personel, doświadczenie oraz nowoczesne technologie projektowe zgodne ze światowymi standardami to główne cechy naszej firmy. Indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala nam nie tylko realizować projekty w sposób najbardziej efektywny , ale również minimalizować koszty prototypów, wdrożeń czy produkcji seryjnej.