OFFROAD

Przedni zderzak z płytą pod wyciągarkę i bullbarem, dedykowany dla samochodu NISSAN PATROL Y61. Główna konstrukcja zderzaka wykonana jest z blachy o grubości 4mm, a płyta pod wyciągarkę oraz mocowania do ramy z blachy grubości 5 mm. Produkt najpierw cięty jest laserowo, następnie gięty na prasie krawędziowej CNC, a właściwy kształt uzyskuje podczas ręcznej obróbki wykańczającej. Następnym etapem jest zabezpieczenie antykorozyjne polegające cynkowaniu elektrolitycznym oraz malowanie proszkowe które nadaje zderzakowi ostateczny wygląd.

Zderzak ten posiada otwory montażowe do uchwytów szekli, dwa otwory do podnośnika hi-lift oraz dwa otwory przeznaczone pod lampy halogenowe. Solidna stalowa konstrukcja pozwala na pełne eksploatowanie zderzaka w terenie.

Zderzak zdecydowanie wpływa na lepszy komfort jazdy w terenie, umożliwia wygodne korzystanie z wyciągarki, poprawia bezpieczeństwo jak również swoim wyglądem nadaje samochodowi odpowiedni charakter.

W zestawie znajdą Państwo wszelkie niezbędne elementy do montażu. W zestaw nie są wliczone dodatkowe elementy (np. uchwyty szekli, lampy, ślizg do wyciągarki) które mogą być widoczne na zdjęciach. Zderzak może różnić się niektórymi cechami od zderzaka przedstawionego na zdjęciu. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z nami w celu potwierdzenia zgodności zamawianego towaru i możliwego terminu dostawy. Zderzak nie posiada homologacji. Wszystkie nasze produkty standardowo malowane są w kolorze czarnym matowym RAL 9005 drobna struktura. Istnieje możliwość zamówienia w innych wariantach kolorystycznych z palety RAL.

Zderzak tylny, dedykowany dla samochodu NISSAN PATROL Y61. Konstrukcja zderzaka wykonana jest z blachy o grubości 4mm, a mocowania do ramy z blachy grubości 5mm. Produkt najpierw cięty jest laserowo, następnie gięty na prasie krawędziowej CNC, a właściwy kształt uzyskuje podczas ręcznej obróbki wykańczającej. Następnym etapem jest zabezpieczenie antykorozyjne , oraz malowanie proszkowe które nadaje zderzakowi ostateczny wygląd.

Zderzak ten posiada otwory montażowe do uchwytów szekli, dwa otwory do podnośnika hi-lift oraz otwory do mocowania kanistra i koła zapasowego. Solidna stalowa konstrukcja pozwala na pełne eksploatowanie zderzaka w terenie.

Zderzak zdecydowanie wpływa na lepszy komfort jazdy w terenie, poprawia bezpieczeństwo jak również swoim wyglądem nadaje samochodowi odpowiedni charakter.

W zestawie znajdą Państwo wszelkie niezbędne elementy do montażu.

W zestaw nie są wliczone uchwyty szekli, zderzak może różnić się niektórymi cechami od zderzaka przedstawionego na zdjęciu. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z nami w celu potwierdzenia zgodności zamawianego towaru i możliwego terminu dostawy. Zderzak nie posiada homologacji. Wszystkie nasze produkty standardowo malowane są w kolorze czarnym matowym RAL 9005 drobna struktura. Istnieje możliwość zamówienia w innych wariantach kolorystycznych z palety RAL.

Poziome/pionowe ucho do holowania przeznaczone do szekli. Średnica otworu głównego 24 mm. Do mocowania śrubami M 12 .

Rozstaw otworów: 90 x 55 mm.
Wymiary podstawy: 121,4mm x 86,6mm.
Śruby mocujące znajdują się w komplecie.
Całość lakierowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Po zakupie proszę o informację jakie ucho Państwo chcą otrzymać pionowe czy poziome.

Osłona drążków stalowa dedykowana dla samochodu NISSAN PATROL Y61 wykonana z blachy grubość 4mm. Produkt najpierw cięty jest laserowo, następnie gięty na prasie krawędziowej, a właściwy kształt uzyskuje podczas ręcznej obróbki wykańczającej. Następnym etapem jest zabezpieczenie antykorozyjne polegające na cynkowaniu oraz malowanie proszkowe które nadaje zderzakowi ostateczny wygląd.

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z nami w celu potwierdzenia zgodności zamawianego towaru i możliwego terminu dostawy. Osłona nie posiada homologacji. Wszystkie nasze produkty standardowo malowane są w kolorze czarnym matowym RAL 9005 drobna struktura. Istnieje możliwość zamówienia w innych wariantach kolorystycznych z palety RAL. W zestawie znajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy do montażu.